حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۸۹ اردیبهشت ۸, چهارشنبه

خستگی نامه

از ۸ صبح تا ۶ بعد از ظهر، فقط حمالی کردم. در کار علمی--تحقیقاتی، حمالی یعنی غلط گیری مقاله، تایپ و رفع کردن گپ‌های اثبات‌. الان که ساعت نه و نیم است، احساس می کنم از صبح تا حالا فقط آجر و گچ و سیمان جا به جا کردم. این مقاله لعنتی را که خیلی هم دوست‌ش ندارم بفرستم، شروع به فکر کردن به مسائل عمیق‌تر خواهم کرد. البته همین مقاله هم حاصل فکر کردن به مسائل عمیق بود، که البته حاصلی نداشت. اما به هر حال باید مقاله چاپ کرد که آدم‌ها از مسیر فکری یکدیگر مطلع شوند.
تا وقتی یک مساله‌ی عمیق و جذاب پیدا نکنم، آش همین آش و کاسه همین کاسه است و باید به کار روی مسائل سطح پایین‌تر ادامه دهم.
بچه‌های ریاضی مالی علوم پایه‌ی زنجان، یک سایت با آدرس  http://iranfinancialmath.ir  ایجاد کردند که قرار است ضمن این که مکانی برای معرفی این بچه‌های باشد، جایی برای معرفی رشته‌ی ریاضی مالی و هم چنین مکانی برای گردهمایی همه‌ی کسانی که به این رشته مشغول، نیازمند یا علاقه‌مند هستند، نیز باشد.
لطفا به سایت آن‌ها سر بزنید. امیدوارم که انجمن این سایت به زودی راه بیفتد و تبدیل به نسخه‌ی ایرانی http://www.wilmott.com/home.cfm  شود.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر