حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۸۹ خرداد ۲۷, پنجشنبه

روزهای آخر

داریم به انتهای این دوره‌ی فایننس نزدیک می شویم. اگر از من بپرسید، می گویم خیلی بیشتر می توانستم از این دوره بهره ببرم و نبردم. البته من اعتراف می کنم که متخصص نیمه‌ی خالی لیوان و البته تشخیص و تاکید بر رویدادهای نادر هستم. اما اگر بخواهم مثل یک آدم معمولی نظرم را راجع به دوره بگویم، خواهم گفت که دوره‌ی بسیار مفید و ارزشمندی بود. دوستان فراوانی یافتم که در آینده همکاران من در سراسر جهان خواهند بود. با بزرگانی مانند رابرت مرتون، استیون شیریو، فردی دلبان، ایانیس کاراتزاس، جان هال و مارکو آولاندا صحبت کردم و سوالاتی که در مورد کارهایشان داشتم، مستقیما از آن‌ها پرسیدم.
به زودی این دوره تمام می‌شود و شاید تا ۱۰ سال بعد چنین دوره‌ای برگزار نشود، اما ارتباطاتی که در این دوره ایجاد شد تا ۱۰ سال بعد را جوابگو خواهد بود. تنها یک برنامه‌ی دیگر (کنگره‌ی بشولیه) در هفته‌ی آینده برگزار خواهد شد که آن هم من در آن شرکت ندارم. اما برای سر زدن و اتمام یک مقاله با چند همکار، سری به آن جا خواهم زد.
با این حال بسیار به آموختن احساس نیاز می‌کنم و هنوز کارهای بسیاری هستند که باید مطالعه کنم و از کلیات آن‌ها آگاه شوم. شاید روزی با این پشتوانه بتوانم یک تحقیق جامع را در کشور خودمان راهبری کنم؛ رویای گاه به گاه من.

هیچ نظری موجود نیست:

پست کردن نظر