حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۸۹ بهمن ۲۵, دوشنبه

ساعات مراجعه

این جا هر استادی موظف است برای هر واحد درس، یک ساعت مراجعه اختصاص دهد که دانشجویان آن درس در آن ساعات اشکالات درسی خود را مطرح کنند. برخلاف ایران که دسترسی به اساتید درس معمولا تابعی از فضای نمونه است، این ساعات در این جا خیلی جدی گرفته می شود و استاد خود را موظف به حضور در اتاق کار خود می داند. به عوض دانشجویان حریم خلوت اتاق کار استاد را در ساعات دیگر مشوش نمی کنند.
نا گفته نماند که استفاده از این ساعات هم فرهنگی می خواهد که معمولا کار استاد و دانشجو را راحت تر می کند. در مورد ساعات مراجعه دروس من، دانشجویان اگر زودتر بیایند، با کسب اجازه تا ابتدای ساعت مراجعه می نشینند. اگر هم سر موقع بیایند چند دقیقه ای صبر می کنند که سایر دانشجویان هم بیایند تا به سوالات مشترکشان با یک باره جواب داده شود و در وقت استاد صرفه جویی شود. فرهنگ خوبی است. خدا پدر کسی که این فرهنگ را ساخته بیامرزد.

۳ نظر:

 1. Salam

  If you remember we had a discussion on general equilibrium and Arbitrage. Indeed yesterday I made a quick search on internet, there is a huge literature on this issue which in sum, they prove that there is no arbitrage iff there is an equilibrium. so I now ask you what did you exactly mean by that there is no known relation

  sorry to ask it here

  پاسخحذف
 2. Hi Hirbod jan,
  OK. I am not really expert and I think my discussion with non-expert led me to this wrong idea. What did you exactly find?

  پاسخحذف
 3. I'll send you later some of them but you either can do a search,I now do not have access to papers I must go to Uni,talk to you later

  پاسخحذف