حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۹۲ مهر ۱۸, پنجشنبه

کنفرانس ریاضی مالی علامه

اطلاعیه مربوط به این کنفرانس با نام «ریاضیات و علوم انسانی» و با محوریت ریاضی مالی به شرح زیر است:سومین همایش ریاضیات و علوم انسانی
همکاران گرامی
اساتید محترم و دانشجویان عزیز
با سلام و احترام
به اطلاع می رساند که سومین همایش دوسالانه ریاضیات و علوم انسانی با محوریت " ریاضیات مالی" روز های چهارشنبه 30 ام بهمن و پنجشنبه اول اسفند سالجاری در دانشکده های اقتصاد و علوم ریاضی  دانشگاه علامه طباطبایی بر گزار خواهد شد .
اهداف این همایش عبارتند از :
فراهم آوردن زمینه های تبادل نظر بین فعالان بازار سرمایه و پژوهشگران  دانشگاهی در زمینه ی ریاضیات مالی و مهندسی مالی ، شناسایی زمینه های تحقیقاتی مورد نیاز بازار سرمایه از سوی اساتید و دانشجویان  و لذا هدایت تحقیقات به سوی رفع نیاز های واقعی کشور ، شناسایی مسایل آموزشی مورد نیاز بازار سرمایه و ایجاد زمینه برای تغییرات مناسب در برنامه های آموزشی ، و آشنا کردن کردن بازار های پولی و مالی با رشته های تحصیلی ریاضیات مالی و مهندسی مالی .
از کلیه علاقمندان به مباحث مربوط به ریاضیات مالی و مهندسی مالی و کاربرد های آن در بازارهای سرمایه دعوت می شود تا با ارایه ی مقاله ، برگزاری کارگاه علمی ، و راه اندازی نمایشگاه در این همایش شرکت کنند و زمینه های ارتقاء علمی و فنی مربوط به بازارهای پول و سرمایه، فراهم شود .
لازم به ذکر است که اطلاعات مربوط به همایش از جمله: کمیته های علمی و اجرایی ، چگونگی ثبت نام، نحوه­ی ارسال مقاله، هزینه­های ثبت نام، مسکن، و غیره ، در  نخستین فراخوان مقاله ظرف هفته ی اول آبان در سایت Femath.ir منتشر خواهد شد .
محمد جلوداری ممقانی
دبیر همایش

۳ نظر:

 1. آرش جان این همایش که برای سال نود هست!!! دو سال ازش گذشته!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. این همایش امسال هم برگزار می‌شود. اگر دقت کنید تاریخ‌های ذکر شده یعنی سی بهمن و اول اسفند دقیقا چهارشنبه و پنجشنبه هستند. در حالی که در سال ۹۰ این دو تاریخ روزهای دیگری از هفته هستند. به علاوه این سومین دوره‌ی این همایش دوسالانه است. سال ۹۰ دومین دوره برگزار شد و سال ۸۸ اولین دوره که خود من هم افتخار شرکت و سخنرانی در آن را داشتم.

   حذف
  2. به متن دقت کنید که می گوید نخستین فراخوان در اول آبان اعلام می ‌شود که هنوز نیامده. اگر به سایت مراجعه کنید فراخوان قدیمی را می‌بینید.

   حذف