حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۹۳ تیر ۳۰, دوشنبه

اطلاعات جدید در مورد کارگاه ریاضی مالی و بیمسنجی؛ پژوهشگاه دانشهای بنیادی

اطلاعات جدید در مورد نحوه‌ی ثبت نام را می توانید در این سایت بیابید که خلاصه‌ی آن در اطلاعیه زیر آمده است.


هزينة ثبت نام در كارگاه
ریاضيات مالی و بیمسنجی

۲۸ الی ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۳

هزينه ثبت نام: ۵۰۰/۰۰۰ ريال
هزينة ثبت نام شامل: شركت در سخنرانيها، ناهار در طول كارگاه، پذيرايي
  • نحوه پرداخت وجه ثبت نام
واريز به حساب سيبای ۲۱۷۲۱۴۹۰۰۱۰۰۴ بانك ملي شعبه نياوران كد ۱۷۰۱ (قابل واريز در كليه شعب بانك ملی) بنام پژوهشگاه دانشهای بنيادی بابت وجه ثبت نام شركت در كارگاه.
پس از واريز وجه ثبت نام، تصوير اسكن شده آن را بهمراه فرم ثبت نام به پست الكترونیک finance.actuary.iran@gmail.com ارسال نموده تا امكان شركت در كارگاه فراهم گردد.

  • محل اقامت
تعداد محدودی از اتاقهای مهمانسرای پژوهشگاه جهت اين كارگاه رزرو شده است. متقاضيان   مي بايست در فرم ثبت نام درخواست استفاده از مهمانسرا بهمراه تاريخ ورود و خروج خود را اعلام نمايند.
هزينه هر شب اقامت در اتاق 2 تخته ۳۰۰/۰۰۰ ريال   مي باشد.

هزينه اقامت می بايست بهمراه هزينه ثبت نام و پس از پذيرش تقاضا، به حساب مذكور واريز گردد.
۲ نظر:

  1. سلام. یک چیزی برای من جالب آمد دوست داشتم بگویم. من هرزمان وبلاگ شما را میخواندم فکر میکردم چه استاد خشن سخت گیری هستید اما وقتی سخنرانی تان در این کارگاه را دیدم فکر میکنم شما بسیار مودب و متواضع هستید و استاد خوبی هم حتی برای سخنرانی های عمومی هستید. همین

    پاسخحذف
  2. سلام و خسته نباشید. می خواستم بگم شما که زحمت کشیدید اطلاعیه سمینار را توی سایتتون قرار دادید اگه ممکنه یه گزارش اجمالی ام از اتفاقایی که افتاد و نتایج مفید یا کمبود هایی که وجود داشت برای اونایی که نتونستن شرکت کنن بنویسید. البته میدونم که این، کار شما نیست. اما ممکنه برای بعضی ها از جمله خود من مهم باشه که بدونن این سمینار ها چه نتایج عملی و مفیدی در پی خواهند داشت....و این نتایج چطوری به نظر مسئولین اجرایی میرسه؟

    پاسخحذف