حق نسخه‌برداری (کپی رایت)

----------------------توجه: استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع مجاز است.

۱۳۹۷ شهریور ۱۴, چهارشنبه

اعتراض با آتش زدن محصولات

یکی از احمقانه‌ترین کارهای نژادپرستانان در آتش زدن محصولات کمپانی نایکی است که اخیرا تصمیم گرفت از کالین کپرنیک در تبلیغاتش در مورد لیگ فوتبال آمریکایی استفاده کند. کالین کپرنیک حدود دو-سه سال پیش (اگر اشتباه نکنم) در زمان پخش سرود ملی قبل از بازی‌های  لیگ فوتبال در اعتراض به بی عدالتی سیستمی در مورد سیاهان آمریکا زانو زد. از آن زمان نژادپرستان آمریکایی خواهان اخراجش شدند. فصل بعد و فصول بعدی کالین هیچ قراردادی نتوانست با تیم‌های لیگ امضا کند. با این حال، فوتبالیست‌های زیادی در لیگ کار کالین را ادامه دادند و در زمان پخش سرود ملی زانو زدند. 
به نظر می‌رسد به جای کمپین تحریم خرید کالاهای نایکی، نژادپرستان کمپین آتش زدن کالاهای نایکی راه انداخته اند و عکس‌هایی هم از محصولات نایکی سوخته در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند. در برخی از این عکس‌ها، کفش‌های ارزان قیمت مایکی چینی که لوگوی آن تصویر آینه‌ای لوگوی نایکی است، به جای نایکی آمریکایی آتش زده شده است. در برخی از این عکس‌ها جوراب‌های نایکی که البته بسیار ارزان هستند، آتش زده شدند. 
این اقدام هر چند در نگاه اول ممکن است تبلیغات منفی برای نایکی باشد، در درازمدت می‌تواند فروش نایکی بین سیاهان آمریکا را افزایش دهد و در نهایت به نفع کمپانی شود. 

۲ نظر:

 1. سلام استاد
  به نظرتو بهرین دانشگاع های ایران در رشته ریاضیات مالی کدامند؟
  تربیت مدرس در ریاضی مالی چطوره؟

  پاسخحذف
 2. بهترین نحوه ادامه تحصیل در رشته ریاضی مالی چطور است
  مثلا شریف ریاضی مالی نداره. ریاضی کاربردی داره به نظرتون این گرایش این دانشگاه مثلا از ریاضیات مالی امیرکبیر قوی تره؟

  پاسخحذف